Dodaj do ulubionychINKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI MARG »
Zarządzanie nieruchomościami »

 

 
Współpraca dla integracji-Partnerstwo dla Jawornika »
Na swoim »
Zostań swoim własnym szefem »
Diagnoza popytu i podaży zasobów pracy w powiecie myślenickim »
Akademia Przedsiębiorczości »
Punkt Konsultacyjny świadczy bezpłatne usługi informacyjne obejmujące zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz programami i formami wsparcia MSP.
Zapraszamy w godzinach:
8.00 - 16:00


czytaj więcej »


Konferencja EduLab - „Nowa rzeczywistość – wyzwania rynku pracy w czasach nieprzewidywalnej zmiany”

W marcu br. ogłoszono w Polsce stan zagrożenia epidemicznego, a następnie stan epidemii. Dążąc do przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa zostały wprowadzone rozwiązania, które wpłynęły nie tylko na polską gospodarkę, ale również na rynek pracy w naszym kraju. W I kwartale 2020 roku zostało w Polsce zlikwidowanych prawie 120 tys. miejsc pracy, z czego prawie 25% z powodu epidemii. Na szczęście, na początku lipca liczba ogłoszeń o pracę wróciła do poziomu sprzed ogłoszenia pandemii. Sytuacja na rynku pracy jest więc bardzo zróżnicowana i dynamiczna, a pracownicy i pracodawcy borykają się z realnymi problemami.

czytaj więcej »

Spotkanie i konsultacje zorganizowane przez MARR S.A. dla przedsiębiorców

W czwartek 24 września w Muzeum Niepodległości w Myślenicach odbyło się spotkanie przedsiębiorców z naszego powiatu z przedstawicielami Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. współorganizowane z Myślenicką Agencje Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o., w czasie którego specjaliści MARR S.A. przedstawili ofertę wsparcia dla przedsiębiorców.

czytaj więcej »

Bon dla samozatrudnionych z Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej

Bon dla samozatrudnionych to nowa forma pomocy, dzięki której osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą będą mogły liczyć na wsparcie finansowe w wysokości 9 tys. zł.

czytaj więcej »

Spotkanie z ekspertami MARR S.A.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz Myślenicka Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. zapraszają 24 września 2020r. w godz. od 10:00 do 12:00 do Muzeum Niepodległości w Myślenicach na spotkanie ze specjalistami MARR SA.

czytaj więcej »

Ruszyła rekrutacja do projektu Wróć z POWERem!

Powiatowy Urząd pracy w Myślenicach informuje o nowym projekcie, który obejmuje osoby do 30 roku życia, powracające zza granicy. – Wróciłeś i nie wiesz co dalej? Stwórz ścieżkę kariery ze sztabem specjalistów!

czytaj więcej »
zobacz wszystkie »
- Masz dość pracy na dotychczasowej posadzie?
- Jesteś na tyle odważny, aby pójść na swoje?
- Masz pomysł na biznes?


Otwórz własną firmę, podejmij ryzyko. Formalności z tym związane nie są tak uciążliwe jak ci się wydaje.


Własna firma krok po kroku »
^ do góry ^