Dodaj do ulubionychKonferencja EduLab - „Nowa rzeczywistość – wyzwania rynku pracy w czasach nieprzewidywalnej zmiany” »
Spotkanie i konsultacje zorganizowane przez MARR S.A. dla przedsiębiorców »
Bon dla samozatrudnionych z Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej »
Spotkanie z ekspertami MARR S.A. »
Ruszyła rekrutacja do projektu Wróć z POWERem! »
Pracownicza Kasa Zapomogowo - Pożyczkowa »
Ulgi podatkowe dla małopolskich przedsiębiorców. Wsparcie Krakowskiego Parku Technologicznego dla firm »
Ogłoszenie o wyniku III przetargu ustnego nieograniczonego »
Ogłoszenie III przetargu ustnego nieograniczonego »
WARUNKI III PRZETARGU USTNEGO NIEOGRANICZONEGO »
Wyniki II publicznego przetargu ustnego nieograniczonego z dnia 26.05.2020r. »
II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości »
WARUNKI II PRZETARGU USTNEGO NIEOGRANICZONEGO »
POŻYCZKA DLA START-UP »
Wynik I publicznego przetargu ustnego nieograniczonego z dnia 21.04.2020r. »
Program „Tarczy Finansowej” dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw »
WARUNKI I PRZETARGU USTNEGO NIEOGRANICZONEGO »
UWAGA! ZMIANA GODZIN PRACY BIURA MARG »
Ogłoszenie o wyniku przetargu sprzedaży nieruchomości Sikorskiego 39 »

 

 
Współpraca dla integracji-Partnerstwo dla Jawornika »
Na swoim »
Zostań swoim własnym szefem »
Diagnoza popytu i podaży zasobów pracy w powiecie myślenickim »
Akademia Przedsiębiorczości »
Punkt Konsultacyjny świadczy bezpłatne usługi informacyjne obejmujące zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz programami i formami wsparcia MSP.
Zapraszamy w godzinach:
8.00 - 16:00


czytaj więcej »Konferencja EduLab - „Nowa rzeczywistość – wyzwania rynku pracy w czasach nieprzewidywalnej zmiany”

Wielu pracowników i pracodawców pyta jak koronawirus wpłynął na rynek pracy w Polsce? Czy mamy obecnie do czynienia z rynkiem pracownika czy pracodawcy? Jakie kwalifikacje u pracowników są dziś najbardziej poszukiwane na rynku pracy? Jakie będą – kiedy już skończy się epidemia? Jakich specjalistów poszukują pracodawcy? A jakie specjalizacje będą na topie po epidemii?

Wiele firm – by zapobiec likwidacji miejsc pracy oraz zachować wymagany dystans społeczny – umożliwiła swoim pracownikom wykonywanie pracy poza miejscem jej stałego wykonywania, tj. pracę zdalną.

Praca w trybie zdalnym przyniosła jednak pracownikom i pracodawcom kolejne dylematy. Jak komunikować się z pracownikami? Jak przekazywać im trudne decyzje? Jak wspierać pracowników w procesie nagłej zmiany? Jak odnaleźć wewnętrzną motywację w warunkach izolacji i pracy w domu? Jak komunikować się z klientami firmy?

Wszystkich z Państwa, którzy zadają sobie podobne pytania jak ww. wymienione, serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji EduLab - „Nowa rzeczywistość – wyzwania rynku pracy w czasach nieprzewidywalnej zmiany” organizowanej przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A., we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie oraz Instytutem Badań Edukacyjnych.

W konferencji, jako prelegenci wezmą udział eksperci z zakresu HR i biznesu, posiadający wieloletnie doświadczenie w swoich obszarach. Są wśród nich: HR Biznes Partnerzy Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., specjaliści i doradcy zawodowi Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, regionalni liderzy ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji z Instytutu Badań Edukacyjnych, jak również trenerzy biznesu i wykładowcy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Konferencja jest skierowana do pracowników firm i instytucji oraz menedżerów, kierowników i właścicieli firm (program konferencji podzielony na 2 bloki tematyczne: dla pracowników, dla menedżerów).

Konferencja EduLab „Nowa rzeczywistość – wyzwania rynku pracy w czasach nieprzewidywalnej zmiany” będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, wysłuchania praktycznych wskazówek i rozwiązań mogących pozytywnie wpłynąć na obecną sytuację pracodawców i pracowników na szybko zmieniającym się rynku pracy.

Udział w konferencji jest bezpłatny – konferencja odbędzie się w formie online na platformie Zoom 27.10.2020 r.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI: https://www.marr.pl/edulab/ Do zarejestrowanych uczestników zostanie wysłany link do spotkania.

DO ZOBACZENIA!

^ do góry ^