Dodaj do ulubionychINKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI MARG »
Zarządzanie nieruchomościami »

 

 
Współpraca dla integracji-Partnerstwo dla Jawornika »
Na swoim »
Zostań swoim własnym szefem »
Diagnoza popytu i podaży zasobów pracy w powiecie myślenickim »
Akademia Przedsiębiorczości »
Punkt Konsultacyjny świadczy bezpłatne usługi informacyjne obejmujące zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz programami i formami wsparcia MSP.
Zapraszamy w godzinach:
8.00 - 16:00


czytaj więcej »INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI MARG

Inkubator Przedsiębiorczości MARG to ponad 200 m2 powierzchni biurowej i konferencyjno-szkoleniowej przeznaczonej dla przedsiębiorców. Tu swoje miejsce mogą znaleźć firmy już istniejące na naszym rynku, zaczynający swoją przygodę z biznesem start-up´erzy i osoby potrzebujące biurka na przysłowiową „godzinę”

Jeszcze w tym miesiącu, w miejscu dawnej stołówki przy urzędzie miasta (ul. H. Jordana 4), otworzony zostanie nowoczesny Inkubator Przedsiębiorczości Myślenickiej Agencji Rozwoju Gospodarczego. Jego oferta skierowana jest do osób, które dotychczas pracowały w swoich domach lub zatłoczonych biurach, do małych firm i początkujących przedsiębiorców.

W Inkubatorze będzie można prowadzić swoją firmę polegając na wsparciu doświadczeniu wykwalifikowanego zespołu. Niskie opłaty, przyjazna atmosfera oraz wzajemna pomoc pozwalają pozyskać nowych klientów i wypłynąć na szerokie wody.

Inkubator to również najlepsze miejsca do stawiania pierwszych kroków w biznesie lub przetestowania swojego pomysłu na biznes. Za jedyne 150 zł miesięcznie otrzymamy dostęp do nowoczesnej infrastruktury i zaplecza, które pozwolą odnieść sukces w biznesie!

„Biurka na godziny” powstały, aby tworzyć możliwości i wspierać rozwój firm poprzez dostarczenie przestrzeni biurowych, udostępnianie urządzeń biurowych, sal konferencyjnych i szkoleniowych oraz zaplecza kuchennego, za dużo mniej niż kosztowałoby wynajęcie i urządzenie nawet najmniejszego biura. Wszystko to w otoczeniu biznesowym, ułatwiającym nawiązywanie kontaktów.

- Zakres działań prowadzonych przez inkubator będzie obejmował pomoc dla osób, które zdecydują się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej oraz firm już istniejących. MARG opracował specjalne pakiety usług (patrz grafika) dla przedsiębiorców oraz dla firmy typu start-up (firmy działające do 12 miesięcy), dla których określone zostały preferencyjne warunki - wyjaśnia Urszula Sentysz konsulat MARG i koordynator projektu.

- Inkubator MARG jako jedyny na rynku lokalnym będzie świadczył tak nowatorskie usługi - dodaje. - Będą to m.in.: nieodpłatne doradztwo w zakresie tworzenia własnej firmy oraz doradztwo bieżące w trakcie okresu inkubacji, pomoc w sporządzaniu wniosków w celu uzyskania wsparcia finansowego (wnioski unijne, wnioski pożyczkowe, asysta przy wnioskowaniu do funduszów podwyższonego ryzyka, itp.), korzystanie na preferencyjnych warunkach ze szkoleń organizowanych przez MARG, organizacja spotkań biznesowych i pomoc w poszukiwaniu partnerów gospodarczych - kończy.

 

^ do góry ^