Dodaj do ulubionychINKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI MARG »
Finansowe »
Działalność szkoleniowa »
Usługi informatyczne »
Zarządzanie nieruchomościami »
Produkcja i sprzedaż materiałów reklamowych »

 

 
Współpraca dla integracji-Partnerstwo dla Jawornika »
Na swoim »
Zostań swoim własnym szefem »
Diagnoza popytu i podaży zasobów pracy w powiecie myślenickim »
Akademia Przedsiębiorczości »
Punkt Konsultacyjny świadczy bezpłatne usługi informacyjne obejmujące zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz programami i formami wsparcia MSP.
Zapraszamy w godzinach:
8.00 - 16:00


czytaj więcej »Produkcja i sprzedaż materiałów reklamowych


Zastanawiasz się jak drobnym nakładem kosztów
zwiększyć popularność swojej firmy?

Jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach i właśnie dzięki tym szczegółom twoja firma może zagościć w każdym miejscu. Wyobraź sobie, że kontrahent z którym właśnie załatwiasz interesy pije kawę podaną w porcelanowej filiżance na której widnieje Twoje logo. Chwilę później ustalając kolejne terminy spotkań spoglądacie w firmowy kalendarz, następnie klient podpisuje umowę długopisem oczywiście zawierającym nazwę i adres Twojej firmy, a na samym końcu dostaje go od Ciebie w prezencie wynosząc twoją firmę "na zewnątrz".

Jak myślisz do kogo zadzwoni kiedy będzie potrzebował usług z segmentu w którym właśnie działasz? To tylko jeden z licznych przykładów na to jak łatwo możesz zapisać się w świadomości swoich klientów. Kubki, koszulki, kalendarze, drobne upominki, torby, plecaki, aktówki, smycze, identyfikatory, czapki, parasole... nie ma przedmiotu na którym nie potrafilibyśmy umieścić loga twojej firmy.
Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej?
napisz do nas »
lub zadzwoń: 012 274 17 53
^ do góry ^