Dodaj do ulubionychINKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI MARG »
Zarządzanie nieruchomościami »

 

 
Współpraca dla integracji-Partnerstwo dla Jawornika »
Na swoim »
Zostań swoim własnym szefem »
Diagnoza popytu i podaży zasobów pracy w powiecie myślenickim »
Akademia Przedsiębiorczości »
Punkt Konsultacyjny świadczy bezpłatne usługi informacyjne obejmujące zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz programami i formami wsparcia MSP.
Zapraszamy w godzinach:
8.00 - 16:00


czytaj więcej »Zarządzanie nieruchomościami


MARG jest właścicielem dwóch nieruchomości znajdujących się w Myślenicach przy ulicy Słowackiego 70 oraz 82.

Słowackiego 70
Nieruchomość położona przy ul. Słowackiego 70, znajduje się w odległości 1100 m. od rynku, w typowo przemysłowej dzielnicy miasta w sąsiedztwie zakładów usługowych i produkcyjnych. Działkę cechuje dostępność do infrastruktury społecznej oraz dobre połączenie komunikacyjne z Krakowem. Planowana modernizacja drogi krajowej Kraków - Zakopane sprawia, że lokalizacja tego miejsca nabiera znaczenia jako potencjalnie rozwojowy.

Parcela kształtem przypomina prostokąt o powierzchni 2878 m2, który krótszym bokiem przylega do ulicy Słowackiego. Od grudnia 2007 w nowowybudowanym budynku mieści się sklep sieci "Biedronka".Fot. Mariusz Węgrzyn - zdjęcia lotnicze, tel. 0889 822-022

Słowackiego 82
Na terenie działki znajduje się trzy kondygnacyjny budynek wyposażony w pomieszczenia biurowo - administracyjne. Na terenie parceli znajduje się także parking dla samochodów osobowych. Obecnie swoją siedzibę na ul Słowackiego ma: Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej (www.ops.myslenice.pl), sklep internetowy Jacaranda (www.naherbatke.pl), firma Polbruk S.C. , Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. (http://www.skladowisko.com.pl/)
Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej?
napisz do nas »
lub zadzwoń: 012 274 43 43
^ do góry ^