Dodaj do ulubionychZarząd »
Rada Nadzorcza »
Wspólnicy »
Partnerzy »
Kontakt »

 

 
Współpraca dla integracji-Partnerstwo dla Jawornika »
Na swoim »
Zostań swoim własnym szefem »
Diagnoza popytu i podaży zasobów pracy w powiecie myślenickim »
Akademia Przedsiębiorczości »
Punkt Konsultacyjny świadczy bezpłatne usługi informacyjne obejmujące zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz programami i formami wsparcia MSP.
Zapraszamy w godzinach:
8.00 - 16:00


czytaj więcej »Zostań swoim własnym szefem konferencja

Ruszamy z nowym projektem

"Zostań swoim własnym szefem" i zdobądź 700 złotych miesięcznie przez pół, a nawet cały rok lub 20 tys. złotych w ramach jednorazowego wsparcie inwestycyjnego.

To już drugi po "Na swoim" projekt mający na celu objęcie pomocą wszystkich tych, którzy planują rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jego założenia przedstawili sami autorzy podczas konferencji prasowej, jaka odbyła się 25 października 2006 w Informatycznym Centrum Edukacyjnym.

Projekt skierowany jest do osób fizycznych nie zarejestrowanych w Państwowym Urzędzie Pracy jako bezrobotne, młodzieży do 25 roku życia, osób pracujących, rolników i domowników oraz innych osób zatrudnionych w rolnictwie.

40 osób jakie zakwalifikują się do udziału w projekcie skorzysta z bezpłatnego szkolenia oraz profesjonalnego doradztwa, a 15 spośród nich otrzyma wsparcie pomostowe (700 złotych/miesiąc przez pół roku z możliwością przedłużenia do 12 miesięcy) oraz dotację inwestycyjną w wysokości 20 tys. złotych.

Proces rekrutacyjny do udziału w projekcie "Zostań swoim własnym szefem" będzie trwać przez cały listopad. Zgłoszenia przyjmowane będą od 1 listopada 2006 w biurze projektowym w Informatycznym Centrum Edukacyjnym od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17.

^ do góry ^