NABÓR – dotacja na podjęcie działalności gospodarczej

Konkurs nr 4/2022

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach ogłasza nabór wniosków o przyznanie bezrobotnemu, absolwentowi Centrum Integracji Społecznej, absolwentowi Klubu Integracji Społecznej lub opiekunowi jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w kwocie do 25.000,00 zł dla osób poniżej 30 roku życia, którym z ustalonego Indywidualnego Planu Działania wynika zasadność udzielenia wsparcia.

Wnioski można składać od 14.02.2022r. do 28.02.2022r. na Dzienniku Podawczym (ul. Drogowców 2, 32-400 Myślenice, budynek A, I piętro) w godzinach od 8:00 do 14:00.

UWAGA!!!
Od 01.01.2022r. obowiązuje nowy druk Wniosku o przyznanie bezrobotnemu, absolwentowi Centrum Integracji Społecznej, absolwentowi Klubu Integracji Społecznej lub opiekunowi jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej dostępny w siedzibie Urzędu (II piętro) oraz na stronie internetowej www.myslenice.praca.gov.pl

Wnioski złożone przed lub po tym terminie nie będą rozpatrywane. Informujemy, że dokumenty potwierdzające uprawnienia, kwalifikacje i doświadczenie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej powinny być na bieżąco uaktualniane podczas wizyt u Pośredników Pracy.

Przed złożeniem wniosku należy zapoznać się z Regulaminem Powiatowego Urzędu Pracy w Myślenicach rozpatrywania i przyznawania bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *